Atsisiųsti katalogus su kainomis galite čia:


1. FASADO elementų katalogas su armavimu.

Profiliai MatBud pagaminti iš didelio tankio polistirolo EPS150-200. Polistirolo pagrindas yra tinkuojamas, armuojamas, formuojamas paviršius. Profiliai gruntuoti ir paruošti montavimui. 


2. FASADO elementai "KOSBUD".

Lauko apdailos profiliai ir elementai su kietu padengimu. Elementai dengiami vokiecių gamybos epoksidinių dervų, kvarcinio smėlio ir stiklo pluošto mišiniu. Pagrindas - polistirolas EPS 150-200. Profiliai paruošti montavimui.


3. "Classic line" INTERJERO elementai su kainomis.

Interjero dekoratyvinės detalės "Classic Line" pagamintos iš poliuretano - tankios ir kietos medžiagos. Paviršius gruntuotas, baltos spalvos. Dekoravimo juostų ilgiai - 2,44 m. Turime sandėlyje. Kainos nurodytos su PVM. 


4. "Evroplast" INTERJERO dekorų katalogas 
"Europlasto" kainos čia >.

 

Dekorai iš didelio tankio poliuretano katalogas. Profilių ilgiai po 2,0 metrų. Elementai baltos spalvos, gruntuoti. Dalį elementų turime sandėlyje, kitą dalį prekių atvežame pagal užsakymą.


5. ITALIŠKŲ GIPSO LIPDINIŲ KATALOGAS.(21MB)
Kainų lentelės nuoroda čia >.

 

Siūlome platų gipso gaminių asortimentą, kurio pagalba galima sukurti elegantišką ir estetišką interjerą. Lubų karnizai, rozetės, židinių apdaila, kolonos, piliastrai, ir jų elementai – visa tai sukurta rankomis iš natūralių medžiagų. Užsakymai vykdomi per mėnesį. Pristatome visoje Lietuvoje.


6. SPALVOTI NATŪRALAUS GIPSO DIRBINIAI  *.pdf (15MB)
Galime pasiūlyti platų asortimentą dažytų gipso profilių, rozečių, bareljefų bei kitų lipdinių. "Jagarovai" - puikia reputacija pasižymintis Italų gamintojas.