Židinių apdaila iš natūralaus gipso. Gipsas nebijo karščio todėl tai puiki medžiaga židiniams dekoruoti. Apdailas galite pasirinkti iš 7 standartinių variantų. Dėl konsultacijų skambinkite +37061270035.

   Sienų  juostos  

brc-651c-zidiniai.jpg brc-652c-zidiniai.jpg brc-653c-zidiniai.jpg brc-654c-zidiniai.jpg brc-655c-zidiniai.jpg brc-656c-zidiniai.jpg brc-657c-zidiniai.jpg

"JagoRovai" gamintojo istorija prasidėjo jau daugiau nei prieš 50 metų. Gipso dirbiniuose panaudotas stiklo pluošto armavimas. Tai sutvirtina liejinius ir palengvina jų transportavimą bei montavimą. Gipso dekoracijų klasikiniui interjerui liejyba vyksta vadovaujantis Italijos meistrų skoniu ir tradicijomis.

Gipso lipdinių gamyba vyksta Italijoje. Mes priimame užsakymus ir pristatome gaminius į visus Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevežys, Šiauliai, Utena, Marijampolė, Alytus, Kėdainiai ir t.t. Gipso dirbinius galima užsakyti online. Jau po 3-jų savaičių gaminius galite atsiimti iš sandėlio Vilniuje arba užsakyti pristatymą tiesiai į namus. 

Gipso katalogas PDF formatu >>